Paketleme Hizmeti

Nakliye işlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına paketleme hizmeti sunan Bilecik Evden Eve Nakliyat sayesinde taşınmak artık çok kolay. Sizler için daima kaliteli ve dünya standartlarında hizmet sunmayı amaç edinen firmamız, profesyonel ekibiyle birlikte paketleme konusunda da hizmet vermektedir. Kalite politikamız neticesinde sizlerin taşınma işlerinde %100 memnun kalmasını amaçladığımız için paketleme konusunda da dikkatli ve hassas davranmaktayız. Eşyalarınızın kırılmaması adına yapacağımız tüm paketleme işlemlerine özen gösteriyor ve özel koruyucu ekipmanlar da kullanıyoruz. Nakliye işinin en önemli adımlarından biri olan paketleme hizmeti konusunda firmamızdan destek alabilir, sağlıklı bir taşınma hizmeti alabilirsiniz. Taşınma konusu artık dert olmaktan çıkıyor, Bilecik Evden Eve Nakliyat ile sanata dönüşüyor.

Taşınma faaliyetlerine başlamak adına bizi aradığınızda eksperimiz evinizde incelemelerde bulunarak bir rapor hazırlar. Bu rapor doğrultusunda eviniz veya iş yerinizin taşınması için kaç kişilik bir ekip gerekeceği, ekstra ekipman takviyesi ve doğru araç seçimi gibi hizmetler belirlenir. Bilecik Evden Eve Nakliyat personeli evinize geldiğinde korumalı ambalajları ve taşınma işlemi için gerekli olacak tüm ekipmanlarıyla hemen hizmete başlarlar. Paketlenecek eşyalarınızın toplanmasıyla birlikte daha önceden eksper raporuyla belirlenmiş şekilde paketlenmeye başlar. Özellikle kırılacak eşyalarınız koruyucu ekipmanlarla sarılarak güvence altına alınır. Taşınma işlemleri arasında televizyon ekranının kırılması, çok sevdiğiniz saatin kırılması gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak adına paketleme hizmeti almanızı öneriyoruz.

Sadece nakliye işlemleri için üretilen özel ambalajlarımızla birlikte Avrupa standartlarında bir kalite sunuyoruz. Hizmet politikamıza harfiyen uyarak siz değerli müşterilerimizin mutlu bir nakliye hizmeti almasını sağlıyoruz. Özellikle paketleme işlemi içerisinde mobilyalarınızın demontajını da yapmaktayız. Bu sayede mobilyalarınızın tek parça halinde taşınırken kırılmasının, yıpranmasının önüne geçiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte vida ve birleşim alanlarından mobilyalarınızı söküyor, yeni evinizde de tekrar montajını yapıyoruz. Sizin kusursuz bir taşınma hizmeti almanız adına her şeyi düşünüyor ve pratik çözümlerle hızlı hareket ediyoruz. Bugüne dek binlerce müşteriye hizmet veren firmamız Bilecik içi ve Türkiye geneli nakliye hizmetleriyle alanında öncü hale gelmiştir. Kısa sürede markalaşan firmamız 20 yıldır gururla sizlere hizmet etmektedir.