Ofis Taşımacılığı

BİLECİK Nakliyat ofis taşıma ihtiyacınız doğduğunda yılların deneyimi ve profesyonellik ile gelen kalite ile sizler için her zaman çağa ayak uydurmuştur. BİLECİK Nakliyat olarak firmamızın bu duruşuna en büyük örnekler ise daha önce ofis taşıma ihtiyacı giderilen firmalar ve işlerin referanslarıdır. Ofis nakliyesi ihtiyacınız tamamen profesyonel ve tecrübeli kalifiye eleman kadrosu ile işinde uzman departmanların eşliğinde giderilmektedir. Ofis taşıma işlerinde siz değerli müşterilerimize işinin uzmanı ve eğitimli olan ekip arkadaşlarımız tahsis edilerek işlerin en doğru, hızlı ve kaliteli şekilde yürütülmesi en önemli önceliğmizdir.

Firmamızla anlaşmanız olduğu taktirde öncelikle tüm ofis ekipmanlarınız ve eşyalarınız teminat altına alınarak oluşabilecek hasarların önüne geçilmiş olunur, eşyalarınıza ve ofis ekipmanlarınızın zarar görmesine mahal verilmez. Bunun akabinde deneyimimiz devreye girmektedir ve buna dayanarak belirlediğimiz standart prosedürümüzün maddelerini adım adım işlemeye başlarız. Tüm ofis masalarınız toplanır ve barkodlanırlar ait oldukları kişilerin isimleri üzerlerine yazılır, masalara benzer şekilde sandalyeler üzerinde de aynı şekilde uygulama yapılır ve her ürünün bilinen oda ve şahıs adı ile belirlenmesi yapılarak taşınma işlemine hazır hale getirilmesi sağlanır. Ofisteki eşyalar ve ekipmanlar temkinli çalışmalarımızın ardından nakliyeye hazır hale geldiklerinde, eşyaların nakliye edileceği günden önce sizinle beraber taşınma planı yapılır ve ardından nakliye süreci sonraki adıma geçmiş olur. Tüm süreçlerdeki adımlardan tarafınızın haberdar olması daimi olarak sağlanacaktır.

BİLECİK Nakliyat olarak şirketimizin nakliye anlayışı, işlemin iş hayatının akışını engellememesi ve dakik olması gerektiği ilkesine dayanır. Bu sebeple bizim için sizlerin iş ve çalışma programı ciddi önem taşımaktadır. Nakliye planımızın sizlerin iş plan ve programınızı minimum etkileyecek şekilde yapılması için özel itina gösterilecektir.

Nakliye işlerinde genellikle eski araçlar kullanılmaktadır. Bu durumda eşyalarınızın taşındığı güzergah da yolların bozuk olması halinde eşyalarınızın hasar görmesine sebep olmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için BİLECİK Nakliyat seçmeniz yeterli olacatır. Taşıma işlerinde kullandığımız araçlarımızın hepsinin süspansiyon sistemi sık ve düzenli periyodlarla bakımdan geçirilmekte ve eşyalarınız kırılmadan hassasça taşınmaktadır.

BİLECİK Nakliyat olarak şirketimize dair belirttiğimiz iş prosedürü, hizmet anlayışı ve titizliğine dair unsurları göz önünde bulundurduğumuzda nakliye ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ettiğinizde memnun kalacağınızdan şüphe duymuyoruz. Kaliteli bir hizmet için BİLECİK Nakliyat ile iletişime geçmeniz yeterlidir.