Evden eve nakliyata hazırlanırken mobilyaların demontajı nasıl yapılır

Taşınırken koli için uyarı etiketleri
Ocak 8, 2018

Evden eve nakliyata hazırlanırken mobilyaların demontajı nasıl yapılır

Montaj mobilyaların taşınma öncesi parçalanması ve taşınma sonrası bir araya getirilmesinden ibaret bir işlemdir. Özellikle büyük eşyalar demonte edilebilir şekildedir. Vidalarından sökerek parça halinde taşınması hem kolaylaşır hem de mobilyanın kırılmasının önüne geçilir. Bu sebeple nakliye sektöründe mobilya demontajı çok önemlidir. Hem eşyalarınızın korunumu hem de taşıma yapacak firmanın daha rahat hareket edebilmesi adına mobilyalarınızı demonte etmelisiniz. Demontaj yapıldıktan sonra parçalar özel olarak ambalajlanmalıdır. Bilecik Evden Eve Nakliyat olarak paketleme hizmeti de vermekteyiz. Profesyonel ve kaliteli hizmet için bizlere ulaşabilir ve taşınma işleminizin en kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmamız personeli sizin adınıza demonte ve montaj işlemlerini yürütebilir. Böylelikle taşınmanın bütün aşamalarını bize devredebilirsiniz. Siz ailenizle veya işinizle vakit geçirirken sizin adınıza tüm nakliye işlerini profesyonel ve kaliteli bir şekilde çözüme ulaştıralım.

Bilecik Evden Eve Nakliyat sektörde 20 yılını devirmiş ve binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Nakliye hizmeti dışında paketleme ve demontaj işlemleri gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kalite politikamız neticesinde sektörün öncüsü haline geldik. Kurulduğundan kısa süre sonra markalaşan firmamız sektörde kendinden bahsettirir bir hale geldi. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına demontaj işlemleri çok dikkatli yapılmalıdır. Taşınmayı en çok zorlaştıran büyük dolaplar, geniş mobilyaların demontaj işlemini dikkatli ve hassas bir şekilde yapıyoruz. Sizin gözünüzü korkutan nakliye işlerini hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyor ve yeni yaşam alanınıza daha mutlu geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Bilecik Evden Eve Nakliyat firması 1998’den beri tüm nakliye işlerinizi güvenli bir şekilde yerine getiriyor. Profesyonel ekibimiz ve kalite politikamızla birlikte nakliye adına tüm çözümlerde sizlerin yanındayız. Kanunen zorunlu hale getirilen taşıma sözleşmesi de yapan firmamız tüm eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Garanti ve taşıma sözleşmesiz taşıma yapan bir firmayla anlaşmanız durumunda yaşayacağınız tüm hasarların karşılığı olmayacaktır. Bu sebeple sektörde yasal prosedürlere uygun firmaları tercih etmeye çalışın. Hemen bizi arayarak firmamızdan ekspertiz talep edebilirsiniz. Taşınma işleminize dair raporlama ve araç seçimini yapan ekspertizle birlikte profesyonel kadromuz taşınma işlerinizi hemen çözüme ulaştırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir