Taşınırken koli için uyarı etiketleri

Evden eve nakliyata hazırlanırken mobilyaların demontajı nasıl yapılır
Ocak 8, 2018
Bilecik Evden Eve Nakliyat
Nisan 22, 2019

Taşınırken koli için uyarı etiketleri

Taşınma işlemi hayatımız boyunca karşılaşacağımız bir durumdur. Taşınma işlemi göz korkutucu ve sancılı bir süreç geçirmenize neden olur. Bu sebeple taşınmanın inceliklerini dikkate almalı ve pratik çözümlerle işi sonlandırmalısınız. Özellikle taşınma işlemi için eşyaların demonte edilmesi, mobilya başlıklarını çıkartılması, beyaz eşyaların boşaltılması vb durumları dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Taşınma işlemini profesyonel bir şekilde hizmet eden bir nakliye firmasına vermek de akılcı bir çözümdür. Binlerce nakliye işi yapmış firmalar pratiklik ve iş tecrübesi anlamında elbette ki sizden üstün performans gösterecektir. Siz de bunu dikkate alarak işinizi profesyoneller vasıtasıyla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Taşınırken paketleme işlemini doğru yapmak önemlidir. Paketleme esnasında kırılacak eşyaların belirtilmesi taşıma esnasında kırılma durumlarını engeller. Bu sebeple taşınırken koli için uyarı etiketleri kullanmalısınız. Kırılacak eşya, kitap, mutfak eşyası, salona ait gibi yazacağınız uyarı etiketleriyle hem taşınma sırasında hem de taşınma sonrası yerleşmede çok büyük rahatlığa ulaşabilirsiniz. Taşınma işlemini yapacak kişilerin etiketler yardımıyla kırılacak eşyaları daha dikkatli yerleştirmesini göz önünde bulundurun. Ekstra olarak taşındığınız yerde acil ihtiyaç duyduğunuz eşyaya hemen ulaşabilmek adına koli üzerinde yer alan etiketlerden yola çıkabilirsiniz. Salon içerisinde bulunan ve kullanmanız gereken eşyaya “salona ait” etiketi bulunan koli sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kutunun tabanı ve tepesi neresi gibi etiketlerle de kolinin doğru taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer taşınma durumunuz varsa ve bu konuda profesyonel bir çözüm arıyorsanız Bilecik Evden Eve Nakliyat olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak isteriz. 1998’den beri sektörde gelişen ve markalaşan firmamız sadece Bilecik içi değil tüm Türkiye’ye nakliye hizmetleri vermektedir. Profesyonel kadrosu ve gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte taşınma işleminizi kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Kalite ve müşteri memnuniyeti parolasıyla hareket eden firmamız sizler için en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Hemen arayarak firmamızın taşınacak yeri incelemesini isteyebilirsiniz. Bu hem fiyatlandırma hem de doğru araç seçimi, ambalaj seçimi gibi koularda yardımcı olacak bir işlemdir. Profesyonel paketleme hizmeti sunan firmamız sayesinde hiçbir şeye karışmadan rahatlıkla ev veya iş yerinizi taşıyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir