Bilecik Nakliyat Hizmetleri

Bilecik Nakliyat Fiyatları
Ekim 24, 2019
Bilecik Kardeşler Nakliyat
Aralık 2, 2020

Bilecik Nakliyat Hizmetleri

Bilecik Nakliyat hizmetleri sektöründe 6 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin devamlı tercih ettiği Evden eve nakliyat şirketlerinden biri olmaktan onur duyuyoruz.  Bilecik Evden Eve taşımacılık hizmetleri için en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Bilecik nakliyat size uzman bir hizmet sunar; A’dan Z’ye bütün eşyalarınız itina ile paketlenir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarından sökülür, yeni evinizde tesisatlarına bağlanır.

Bilecik nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi de evden eve nakliyat işimizle birleştirerek çalışmalarımızı talep ve inançla devam ettirmekteyiz. Sektör de ki rekabet ile, siz değerli müşterilerimize daha ucuz ve daha kaliteli hizmeti sunabilmek en büyük amacımızdır. Firmamız size bir telefon kadar uzak. Telefonlarınızı beklemekteyiz.
Piyasa da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan önce çalışanlarına nakliyat piyasası ve eşya taşınması ile ilgili tüm gerekli kursları vererek piyasa da ilkleri gerçekleştiren şirketlerden biridir. Diğer yandan tüm çalışanlarımız hizmet içi eğitimleri de sürekli devam etmekte ve şirketimiz yöneticileri tarafından da sürekli denetlenmektedir.
Bilecik nakliyat profesyoneldir, her türlü nakliyat işinizi profesyonel ve uzman ekibiyle istediğiniz yerden alır ve en kısa zamanda istediğiniz yere ulaştırır.
Bilecik Evden Eve Nakliyat Güvenlidir, eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Senelerdir bu sektörde yaptığımız başarılı çalışmalarla müşterilerimizin tam güvenini kazandık.
Bilecik evden eve nakliyat işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Bilecik de bir ilk, 21. kat’a kadar kendi asansörümüz ile güven içerisinde eşyalarınızı taşıyoruz.

Öteki taşımacılık firmalarına oranla randevu sistemi ile çalışmamız yaşanacak problemleri minimize ederek problemlerinizi ortadan kaldırmakta bunun sonucu olarak sizin verdiğiniz saatte taşınmasını istediğiniz eşyanın yanında olarak, planlarınızı bozmayız. Sizin bize ulaşmanız ile başlayan bir süreçtir. Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya varılırsa bünyemiz dahilindeki eksperimiz tarafından evinizdeki eşya yoğun oluşu incelenmektedir. Buradaki öncelikli hedef ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç yada hangi araçla taşınacağı, ne kadar personelin gereken olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır. Asansör kullanmak istenirse kaçıncı kata kadar taşıma yapılacaksa işin gerektirdiği ölçüde asansör temin edilmesi gerekmektedir.

Ekspertiz işlemleri şirketimiz tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak sizlere sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Bilecik evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün daha önceden, değilse taşınmanın olacağı gün paketleme için ve paketleme çalışanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar. Bilecik Evden eve nakliye hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak, taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

• Uzmanından demonte ve monte işlemleri
• İşini iyi bilen uzman personel
• Malın değerine göre Sigorta
• Müşteri memnuniyeti garantisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir